Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Prodexpol

Deska podłogowa z dębu - czy warto inwestować w tego typu podłogi?


Drewno to materiał wykorzystywany w domach lub mieszkaniach nie od dziś. Jest rekomendowany ze względu na ponadprzeciętną trwałość oraz ekologiczny charakter, który sprawia, że nie szkodzi zdrowiu ani środowisku naturalnemu. Surowiec ten stanowi podstawę producentów podłóg, proponujących deski o różnych wymiarach, grubościach i odcieniach kolorystycznych. Dzięki nim pomieszczenia zyskują na przytulności, co jest istotne szczególnie w obiektach o dużym metrażu, które często sprawiają wrażenie pustych.

Drewno z łatwością wpasowuje się w każdy styl aranżacyjny i tworzy z nim harmonijną całość. Stanowi alternatywę dla PCV, używanego do produkcji niektórych paneli. Doskonale komponuje się z betonem, cegłą, ceramiką i nie tylko, a na dodatek nie wymaga częstej impregnacji. Podłogi drewniane znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Można je bowiem odnawiać poprzez proces cyklinowania, zlecany zewnętrznym firmom. Polega on na zdzieraniu wierzchniej warstwy oraz pozbywaniu się przebarwień, zaschniętej farby czy płytkich rys, co sprawia, że podłoga prezentuje się bez zarzutu i wygląda jak nowa.

Naturalne drewno tworzy specyficzny klimat i jest kojarzone z rodzinnym ciepłem. Sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu angielskim, rustykalnym, skandynawskim, boho, industrialnym i nie tylko. Za najtrwalszy uznaje się dąb, będący synonimem elegancji, prestiżu i wytrzymałości. Deski tego typu nie niszczą na skutek stawiania na nich cięższych mebli i nie tracą intensywnych kolorów pod wpływem silnego słońca.

Zainteresowani naturalnymi i solidnymi podłogami mogą zajrzeć na witrynę prodexpol.pl. Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo, z jakim kontaktują się osoby planujące remont domu czy mieszkania. Deska podłogowa z dębu, jaką wybierają, jest łatwa w utrzymaniu w czystości, ponieważ wystarczy przetrzeć ją mopem, by pozbyć się zabrudzeń. Podłogi tej firmy tłumią dźwięki kroków, są ciepłe w dotyku i sprawdzają się w obiektach, w których zainstalowano ogrzewanie podłogowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a