Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Ziobrowski Tax & Law

Czym zajmuje się kancelaria prawna w Katowicach?


Kancelaria prawna Ziobrowski Tax & Law zajmuje się poradami z zakresu prawa podatkowego. Klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy, którzy potrzebują merytorycznych informacji w tej dziedzinie, mogą się tutaj zgłosić i spodziewać, że uzyskają odpowiedzi na swoje zapytania. Prawnicy i doradcy podatkowi, interpretując dla nich adekwatne do sytuacji przepisy, zwrócą uwagę na indywidualne czynniki, wobec czego pozyskane wskazówki będą spersonalizowane. Eksperci poza prawem podatkowym zajmują się prawem karnym skarbowym, a więc jeśli ktoś ma do wyjaśnienia sprawę w urzędzie albo trafiła ona już na wokandę sądową, kancelaria prawna w Katowicach będzie reprezentować jego interesy. 

Najczęściej do biura zgłaszają się przedsiębiorcy, którym zależy na bieżącej obsłudze doradców podatkowych lub prawników. Wówczas podczas pierwszego spotkania ustalane są dokładne zasady współpracy. Dotyczy ona zarówno nowo powstających firm, których właściciele chcą mieć pewność, że zakładając działalność, nie popełniają żadnych błędów, jak i firm już prosperujących na rynku. Usługi świadczone są wobec różnych form działalności: jednoosobowych, korporacji, spółek, jak i start-upów.

W chwili, gdy dane przedsiębiorstwo rozwija się i podpisywane są nowe umowy z kontrahentami, jego właściciele również mogą skierować się do kancelarii. Wówczas prawnicy na bieżąco sprawdzają, czy poszczególne zapisy w dokumentach inicjujących współpracę są zgodne z obowiązującym prawem. Pomoc pracowników kancelarii okazuje się też niezbędna, gdy konieczna jest windykacja należności od partnerów biznesowych, którzy nie wywiązują się na bieżąco ze swoich zobowiązań finansowych. Usługi dla klientów mogą być również świadczone online. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jztl.pl/
Dodano: 2023-02-18
Telefon: 601813339
Miejscowość: Warszawa
Adres: Plac Grzybowski 10
Kod pocztowy: 00-104

Źródła:
https://jztl.pl/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a