Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Agromika Michał Kiciński

Starane na opryski - dobry wybór?


Chwasty samosiewne to problem większości osób prowadzących zarówno uprawę wielohektarową, jak i na własny użytek. Ich rozplenienie powoduje spadek wartościowy i ilościowy zasiewu oraz zwiększa poziom wyjaławiania gleby. Najszybszym i zapewniającym oczekiwane efekty sposobem pozbycia się samosiejek jest dobór oraz zastosowanie odpowiedniego środka chwastobójczego. 

Na potrzeby rolników stara się odpowiedzieć firma Agromika Michał Kiciński. Jej kadra prowadzi sprzedaż wysyłkową wysokiej jakości substratów chemicznych. Oferta jest zróżnicowana. Dystrybucja obejmuje produkty wielozadaniowe, dostosowane do rosnących wymogów rynku, dostępne w formie koncentratu, co zwiększa ich wydajność i znacznie ułatwia aplikację nawet na bardzo rozległym areale.

Decydując się na złożenie zamówienia, klient nie musi udawać się do najbliższego punktu stacjonarnego. Zakupu można wygodnie dokonać online, oszczędzając czas. Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem magazynowy, jest więc w stanie zrealizować nawet hurtową dostawę na terenie całego kraju. Oferta jest też korzystna finansowo, gdyż dystrybutor stara się utrzymać konkurencyjne ceny.

Domeną pracowników jest również doradztwo. Są w stanie zaproponować klientom produkty spełniające ich oczekiwania. Osobom poszukującym skutecznego rozwiązania na chwasty samosiewne (większość rodzajów) kadra poleca wyroby marki Starane 333 EC, dostarczane w formie ekonomicznego koncentratu do rozpuszczania w wodzie. Dostawca zapewnia, że z pomocą wytworzonej zawiesiny można z powodzeniem przeprowadzić oprysk na w celu wyeliminowania zarówno samosiejek jednorocznych, jak i wieloletnich. Szczegółowa specyfika produktu oraz sposób użytkowania są dostępne online. 

Kadra sklepu zaprasza do stałej współpracy. Na bieżąco uzupełnia listę sprzedażową o nowy, oryginalny, wysokojakościowy asortyment przydatny w nowoczesnym gospodarstwie rolnym do skutecznej ochrony roślin. Proponowane rozwiązania są skuteczne w eliminacji nie tylko chwastów, ale także różnych odmian grzybów. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://opryski.com
Dodano: 2023-02-13
Telefon: 795 492 446
Miejscowość: Bedlno
Adres: Pniewo 80b
Kod pocztowy: 99-311

Źródła:
https://opryski.com/pl/p/STARANE-333-EC-0%2C5L/950


Podobne Firmy

Orpaz
ul. Łódź,
NFK J. KOPA Sp. J
ul. 95070 Aleksandrów Łódzki, Kościelna 7
wyprawkowy
ul. 95060 Brzeziny, Słoneczna 37