Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Biuro Rachunkowe Justyna Banicka

Kadry i płace - z jakim biurem w Bydgoszczy nawiązać współpracę?


Pracownicy biur rachunkowych podejmują się czynności wymagających nienagannej znajomości przepisów podatkowych. Kontaktują się z nimi przedsiębiorcy chcący zyskać czas na rozwój biznesu i uniknąć konieczności zajmowania się formalnościami na własną rękę. Część z nich nawiązuje współpracę z Biurem Rachunkowym Justyny Banickiej w Bydgoszczy. Jego specjalizacją są kadry i płace, co oznacza, że zatrudniony personel ewidencjonuje zwolnienia lekarskie i wynagrodzenie podwładnych, kontroluje urlopy, rejestruje pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz wylicza zaliczki na podatek dochodowy.

Oferta ta powstała z myślą zarówno o właścicielach dużych, jak i mniejszych firm oraz osobach planujących założenie działalności, które chcą dowiedzieć się, jakie dokumenty należy przesłać i jakie ulgi im przysługują. Specjaliści ewidencjonują przychody, prowadzą księgi rachunkowe i mogą reprezentować przedsiębiorców podczas kontroli zlecanych przez organy administracyjne. Niektóre zadania realizują online i proponują spotkania konsultacyjne, podczas których ustalają strategię działania czy analizują treści umów.

Klienci biura rachunkowego zlecają między innymi obliczanie zasiłków i wynagrodzeń, wyliczanie wysokości składek oraz bieżące prowadzenie dokumentacji. Na tego typu outsourcing decyduje się coraz więcej osób chcących zaoszczędzić. Rozwiązanie to jest wygodne i opłacalne, ponieważ wiąże się z mniejszymi kosztami w porównaniu do tworzenia własnego działu księgowego.

Specjaliści orientują się w kwestiach kadrowych i płacowych, co oznacza, że mają wiedzę na temat umów cywilnoprawnych i podejmują się przekazywania wynagrodzeń w imieniu przedsiębiorców. Rejestrują personel w urzędach, prowadzą akta osobowe, tworzą układy ratalne i przygotowują dokumenty w razie kontroli. Na życzenie klientów weryfikują wiarygodność partnerów biznesowych, co zmniejsza ryzyko zawierania niekorzystnych kontraktów, opiniują umowy, przyglądają się dłużnikom zalegającym z płatnościami i udzielają porad finansowych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://biuro-rachunkowe-bydgoszcz.pl
Dodano: 2023-02-20
Telefon: 727 245 542
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Gajowa 7
Kod pocztowy: 85-087

Źródła:
https://biuro-rachunkowe-bydgoszcz.pl/kadry-i-place/


Podobne Firmy

Redakcja Słowo Seniora
ul. 86300 Grudziądz, Jana III Sobieskiego 23
Sfera Nieruchomości
ul. 85021 Bydgoszcz, Gdańska 68
ODEKA SIMP FF
ul. 85030 Bydgoszcz, Toruńska 286