Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


HANNSA PRECISION

Jaka firma sprzedaje pionowe centrum obróbkowe dostosowane do potrzeb klienta?


Wielu właścicieli zakładów zajmujących się obróbką metali i nie tylko zadaje sobie pytanie, co zrobić, aby być konkurencyjnym nawet w okresach, kiedy sytuacja ekonomiczna jest mocno niestabilna i zaczyna się tracić klientów z konkretnych branż. Warto pomyśleć o zakupie wysokiej jakości sprzętu sterowanego numerycznie, który pozwoli na zmianę branży, dostosowanie produkcji do potrzeb rynku i zdobycie nowych klientów. Wysokiej jakości, niezawodny sprzęt CNC daje przedsiębiorstwu swobodę i elastyczność, dlatego nawet w trudnych czasach warto decydować się na rozwój. 

Przedsiębiorstwa, które pragną nabyć urządzenia pozwalające na obróbkę materiałów o różnej twardości i właściwościach powinno zainteresować pionowe centrum obróbkowe dostępne w azjatyckiej firmie specjalizującej się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości urządzeń CNC opartych na nowoczesnych technologiach i doskonałej jakości komponentach. Sprawdzi się ono nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale też np. w stolarstwie i wielu innych gałęziach gospodarki.

Wystarczy odwiedzić stronę hannsa.pl prowadzoną przez producenta, gdzie dostępny jest opis jednego z modeli, a mianowicie reprezentacyjnego urządzenia YH 1899-A na prowadnicach ślizgowych. Maszyna ta cechuje się ponadprzeciętną stabilnością oraz możliwością zniesienia dużych obciążeń przy minimalnych drganiach niwelowanych przez te prowadnice. Obsługiwana jest przy pomocy zintegrowanych programów CAD/CAM zapewniający wysoka powtarzalność pracy. Urządzenie to w standardzie wyposażone jest w:

  • prowadnice ślizgowe,
  • kabinę z dnem ze stali nierdzewnej,
  • system automatycznego smarowania olejem prowadnic i przekładni,
  • lampę sygnalizacyjną LED,
  • chłodzenie wrzeciona,
  • pistolet do spłukiwania, 
  • śrubowy transporter wiórów,
  • pojemnik na wióry,
  • teleskopowe osłony prowadnic w osiach X,  Y, Z

i wiele innych elementów, które można znaleźć w opisie maszyny. Warto dodać, że przedsiębiorstwo to dysponuje kadrą inżynierską podejmującą się dokonania dowolnych modyfikacji na indywidualne zamówienie nabywcy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.hannsa.pl/
Dodano: 2023-03-17
Telefon: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/pionowe-centra-obrobkowe/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a