Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.

Maty obiektowe – jak wybrać odpowiedni model do biura?


Mata wejściowa to jeden z elementów wyposażenia, którego nie powinno zabraknąć w biurze, urzędzie czy jakimkolwiek innym obiekcie. Dzięki niej można zachować czystość w budynku, co przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z myciem podłogi, zużywaniem środków czystości. Aby produkt dobrze spełniał swoją funkcję, należy wybrać model najwyższej jakości. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów?

Mata głównie pełni funkcję praktyczną, więc wiele osób decyduje się na zakup standardowego egzemplarza w stonowanych, ciemnych barwach. Jednak warto rozważyć wybór produktu w ciekawych, przyciągających wzrok kolorach i wzorach lub z logiem przedsiębiorstwa albo napisem. Dzięki temu można od samego początku budować pozytywne wrażenie u klientów i kontrahentów. Produkt powinien być wykonany z dobrej jakości, wytrzymałych materiałów. Świetną opcją są modele modułowe, które zostały wyposażone w system zaczepów pozwalający na stworzenie maty w dowolnym rozmiarze. Warto również zwrócić uwagę na to, aby produkt posiadał warstwę antypoślizgową, która dodatkowo zapewni bezpieczeństwo. Dużą popularnością cieszy się wersja pętelkowa, wyprodukowana z winylowych pętelek. Doskonale usuwa brud i zapobiega wnoszeniu wody na teren budynku. Innym, ciekawym rozwiązaniem jest wariant wielostrefowy wyposażony w otwory drenujące zapewniające przyczepność i odprowadzanie błota oraz wody. Maty są wypełnione środkami dezynfekującymi. Sprawdzą się w miejscach, w których zachowanie czystości jest wyjątkowo ważne, np. szpitalach, zakładach spożywczych.

Renomowana firma Perfo Texconcept oferuje duży wybór różnorodnych artykułów przeznaczonych dla biur, obiektów handlowo-usługowych, urzędów, salonów kosmetycznych czy domów i mieszkań. Asortyment zawiera wysokiej klasy, funkcjonalne maty obiektowe, które świetnie wyłapują zanieczyszczenia. Poza tym są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Artykuły są dostępne w kilkunastu rozmiarach oraz kolorach. Nadają się do budynków o średnim i dużym natężeniu ruchu. Do zestawu można dokupić podkład antypoślizgowy.

Szczegółowe informacje na temat sprzedawanych towarów znajdują się na stronie internetowej. Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zamówienia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zakupy3eu.com/
Dodano: 2023-04-17
Telefon: 61 646 95 50
Miejscowość: Poznań
Adres: Ostrowska 398
Kod pocztowy: 61-312

Źródła:
https://zakupy3eu.com/kategoria-produktu/budynki/maty-wejsciowe/


Podobne Firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe
ul. 61131 Poznań, Baraniaka 88E
Smile Studio Stomatologia
ul. 60461 Poznań, Wergiliusza 27
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. 64130 Rydzyna, Poniatowskiego 21