Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Sklep RelaxSan

W jakich sytuacjach sprawdzają się pończochy przeciwzakrzepowe?


Pończochy uciskowe, nazywane przeciwzakrzepowymi, to wyroby medyczne o dużej elastyczności, które sprawdzają się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Wytwarzają nacisk na kończyny dolne, co zmniejsza ryzyko występowania zakrzepicy i chronią przed bólem. Produkty te stanowią podstawę u pacjentów z niewydolnością żylną oraz zespołem pozakrzepowym. Stanowią bezpieczny i jednocześnie nieinwazyjny sposób na lecenie różnego rodzaju dolegliwości, dlatego bywają rekomendowane przez chirurgów naczyniowych. Warto jednak podkreślić, że pończochy nie pozbywają się żylaków, ponieważ ich zadaniem jest ochrona przed dalszym rozwojem się oraz łagodzenie objawów niektórych chorób.

Artykuły przeciwzakrzepowe są zaliczane do medycznych wyrobów okołooperacyjnych. Zmniejszają ryzyko występowania zatorów żylnych, na które są narażeni zwłaszcza pacjenci pooperacyjni i sprawdzają się u osób przebywających przez długi czas w jednej pozycji, przykładowo przed ekranem komputera lub na łóżku. Niektóre mają specjalne otwory rewizyjne, ułatwiające kontrolowanie stanu kończyn podczas wizyt u lekarza. Pończochy różnią się od siebie stopniem ucisku, a więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie relaxsansklep.pl.

Jest to adres przedsiębiorstwa oferującego pończochy przeciwzakrzepowe, nieocenione w przypadku osób trwale unieruchomionych, częściowo mobilnych oraz znajdujących się grupie wysokiego ryzyka, związanego z zakrzepicą. Zmniejszają obrzęki nóg, pomagają utrzymać odpowiedni przepływ krwi i chronią przed zastojem żylnym. W katalogu zaprezentowano produkty pierwszego, drugiego oraz trzeciego stopnia, dostępne w niewygórowanych cenach. Ich działanie jest odczuwalne na chwilę po pierwszym założeniu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://relaxsansklep.pl/
Dodano: 2023-04-14
Telefon: 502 429 914
Miejscowość: Radom
Adres: Chorzowska 3
Kod pocztowy: 26-600

Źródła:
https://relaxsansklep.pl/ponczochy-przeciwzakrzepowe


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a