Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


FOLIGGO

Folie do przyciemniania szyb – czym się charakteryzują?


Folie do przyciemniania szyb są wykonane z polietylenu lub poliestru. Nakłada się je na powierzchnię szyb samochodowych lub okien budynków w celu zablokowania światła.

Tego typu folie występują w wielu wariantach, zapewniających różny stopień zaciemnienia. Mogą być bardzo ciemne, niemal całkowicie blokując światło, lub pozwalać na jego częściowy przepływ. Stopień przepuszczalności światła jest zazwyczaj określany w procentach, a osoba dokonująca montażu folii w samochodzie może dostosować jego poziom w zależności od preferencji. Folie do przyciemniania szyb zapewniają nie tylko lepszy komfort termiczny, ale również większą prywatność, jako że utrudniają osobom na zewnątrz oglądanie wnętrza pojazdu. Dodatkowo, wiele folii do przyciemniania szyb jest projektowanych w taki sposób, aby blokować szkodliwe promieniowanie UV, co chroni tapicerkę przed utratą koloru. Folia pozwala utrzymać niższą temperaturę wewnątrz pojazdu w czasie upałów, a tym samym zmniejszyć zużycie energii potrzebnej do klimatyzowania wnętrza. Gwarantuje również pewien stopień ochrony przed rozpryskaniem się szkła w przypadku uszkodzenia szyby. Warto również wspomnieć o estetyce, jako że dzięki folii pojazd zyskuje bardziej stylowy wygląd. O folii przyciemniającej na szybie powinny również pomyśleć osoby z małymi dziećmi, które często podróżują na tylnych siedzeniach. Ograniczenie ilości światła wpadającego do środka pojazdu ochroni je przed przegrzaniem lub udarem.

Wysokiej jakości folia jest dostępna w ofercie firmy opisanej pod adresem foliggo.com. Przedsiębiorstwo korzysta z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jego produkty odznaczają się wysoką wytrzymałością. Nie zmieniają one swojej kolorystyki nawet pod wpływem długotrwałego oddziaływania promieniowania ultrafioletowego. Podmiot zajmuje się również przeprowadzeniem kompleksowego montażu folii, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle estetycznie. Folie do przyciemniania szyb to jedne z wielu produktów dostępnych w asortymencie tego podmiotu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://foliggo.com/
Dodano: 2023-07-23
Telefon: 511511322
Miejscowość: Sady
Adres: Logistyczna 33
Kod pocztowy: 62-080

Źródła:
https://foliggo.com/oferta/folie-samochodowe/


Podobne Firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe
ul. 61131 Poznań, Baraniaka 88E
Smile Studio Stomatologia
ul. 60461 Poznań, Wergiliusza 27
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. 64130 Rydzyna, Poniatowskiego 21