Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Mikomax Tomasz Mikołajczyk

Ruszta betonowe i ich właściwości


W hodowli zwierząt stosuje się rozmaite konstrukcje, które pozwalają zapewnić higieniczne i bezpieczne warunki trzodzie. Jednymi z najpopularniejszych rozwiązań są ruszta betonowe. Mają one wiele zalet, do których należy między innymi trwałość. Beton jest odporny na działanie wilgoci i substancji chemicznych, dzięki czemu wykonane z niego ruszta cechują się odpornością na korozję i mają długą żywotność. Poza tym jest to materiały łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji, co jest niezwykle ważne dla utrzymania odpowiednich warunków sanitarnych. Gładka powierzchnia betonu ułatwia usuwanie odchodów i utrzymanie czystości. Dodatkową zaletą betonu jest to, że pozwala on zachować powierzchnię suchą. To ważne w kontekście zdrowia zwierząt, ponieważ mokra podłoga może prowadzić do chorób skórnych i infekcji.

W rusztach występują podłużnie ukształtowane otwory, które umożliwiają swobodny przepływ moczu i odchodów. Dzięki temu zwierzęta nie stoją w ich własnych odchodach, co znacząco zmniejsza ryzyko infekcji. Należy pamiętać o tym, że tego typu podłoże może być nieco za twarde dla zwierząt, dlatego zaleca się również stosowanie mat lub wyściółek, aby zapewnić dodatkowy komfort trzodzie. Wysokiej jakości konstrukcje tego typu są dostępne na stronie internetowej miko-max.pl. Przedsiębiorstwo zapewnia profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu. Poza tym stale wzbogaca swoją ofertę o nowe propozycje, w tym konstrukcje wykonywane przy użyciu nowoczesnych technologii. Warto zainteresować się ofertą rusztów antypoślizgowych, które zostały wykończone przy użyciu specjalnego materiału o szorstkiej powierzchni. Modele dostępne w ofercie tego przedsiębiorstwa zostały dodatkowo wyszlifowane na bokach, co ułatwia ich czyszczenie.

Przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą materiałów do ocieplania obory chlewni i kurnika. Ma w swojej ofercie silosy na kiszonki oraz mieszadła i maty legowiskowe. W razie pytań co do właściwości poszczególnych produktów wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.miko-max.pl/
Dodano: 2023-07-23
Telefon: 515130620
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
Adres: Tadeusza Kościuszki 50
Kod pocztowy: 07-300

Źródła:
https://www.miko-max.pl/ruszta-betonowe-dla-trzody


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a