Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

AGCO Sp. z o.o.

Ciągnik rolniczy z napędem 4x4 - gdzie zamówić z serwisem?


Zapotrzebowanie na specjalistyczne maszyny z napędem na cztery koła jest dostrzegalne obecnie w wielu sektorach gospodarki. Na taki zakup coraz częściej decydują się także właściciele gospodarstw rolnych i rolno-hodowlanych, jeśli ich działki pod uprawę lub wypas znajdują się na trudno dostępnych terenach. Zainteresowanie pojazdami przeznaczonymi do różnego rodzaju prac, wyposażonymi w wytrzymały, niskoemisyjny silnik, od wielu lat dostrzegają pracownicy firmy VALTRA. To działający na terenie Polski dystrybutor wielozadaniowego, specjalistycznego, zapewniającego lepszą efektywność oraz wykorzystującego najnowsze technologie sprzętu, a także dedykowanych części zamiennych. 

Obecnie w ofercie można znaleźć wiele modeli z napędem na cztery koła. Ciągnik rolniczy 4x4 łatwo zamówić online, korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie dostawy lub też umówić się na spotkanie z przedstawicielem marki. Lista punktów świadczących pomoc doradczą przy zakupie oraz udzielających szczegółowych informacji na temat specyfiki technologicznej wybranej wersji pojazdu została także przedstawiona online. 

Proponowane w sprzedaży traktory to maszyny przeznaczone do prac polowych, leśnych, a także usług różnych. Znajdą zastosowanie przy działaniach związanych z utrzymaniem dróg i terenów przyległych, usuwaniu skutków opadów, osunięć gruntu oraz innych katastrof naturalnych, a także przy szeroko rozumianym transporcie. Ciągnik z silnikiem o dużej mocy jest nieodzowny jako element logistyki w wielkopowierzchniowych centrach przeładunkowych, stoczniach, magazynach itp. 

Dostawca poleca się nie tylko jako dystrybutor sprzętu o oczekiwanych przez klienta parametrach technicznych, ale także jako realizator różnego rodzaju usług posprzedażowych. Domeną zespołu serwisantów jest dbałość o sprawność wszystkich podzespołów, a w razie potrzeby, również wymiana wadliwie działającej części na oryginalny zamiennik. Kadra dokłada wszelkich starań, by korzystanie z ciągnika po diagnostyce i pracach naprawczych było nie tylko bezpieczne, ale także komfortowe. W przygotowanej ofercie można znaleźć również bogaty wybór wysokojakościowych płynów eksploatacyjnych. Są to produkty pochodzące od uznanych na rynku marek, gwarantujące ochronę silnika pracującego zarówno w niskiej, jak i wysokiej temperaturze.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.valtra.pl/
Dodano: 2023-08-31
Telefon: 61 662 90 50
Miejscowość: Paczkowo
Adres: Poznańska 5
Kod pocztowy: 62-021

Źródła:
https://www.valtra.pl/produkty/serian.html


Podobne Firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe
ul. 61131 Poznań, Baraniaka 88E
Smile Studio Stomatologia
ul. 60461 Poznań, Wergiliusza 27
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. 64130 Rydzyna, Poniatowskiego 21