Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Komu pomagają prawnicy z Polkowic?


Działające na rynku kancelarie prawne mają różny zakres prac, zależny od kwalifikacji osób tworzących ich zespoły. Dla klientów wygodnie jest korzystać z usług tych podmiotów, które mają szeroki pakiet usług, z różnych obszarów prawa - choćby dlatego, że dziedziny te czasem się przenikają. Poza tym nie zawsze klienci są w stanie określić, do jakiej gałęzi prawa należy ich sprawa.

Do takich firm, mogących zaproponować zainteresowanym wsparcie w szerokim zakresie, należy kancelaria opisana na stronie adwokatmichalski.com i funkcjonująca w Legnicy, a także mająca swoją filię w Polkowicach. Zgłaszać się do niej mogą osoby prywatne, a także przedstawiciele firm oraz spółek. Wsparcie można uzyskać w bardzo różnych dziedzinach, gdyż prawnicy z Polkowic pracują w obszarze prawa karnego, rodzinnego, spadkowego czy pracy. Przykładowe sytuacje, w jakich mogą udzielić wsparcia, to na przykład:

  • rozwód, wraz z podziałem majątku, a także ustaleniem alimentów - co ważne, te ostatnie przysługują nie tylko na dzieci, ale też, w uzasadnionych przypadkach, na byłego współmałżonka - w przypadku, gdy nie jest w stanie utrzymać się samodzielnie,
  • ubezwłasnowolnienie - może być ono pożądane w przypadku osoby, która nie może lub nie powinna sama o sobie decydować, by np. nie zaciągać zobowiązań pieniężnych - takie sytuacje często kojarzone są z osobami chorymi psychicznie oraz pogrążonymi w nałogach, ale dotyczą też seniorów, cierpiących na choroby otępienne,
  • sprawy spadkowe - do kancelarii można zgłaszać się, chcąc przyjąć spadek, odrzucić go, wydziedziczyć kogoś, spisać testament czy też ubiegać się o zachowek albo podważyć testament.

Wsparcie można też uzyskać w wielu innych sytuacjach, m.in. w sprawach karnych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://adwokatmichalski.com/
Dodano: 2023-11-25
Telefon: 603121704
Miejscowość: Legnica
Adres: Adama Mickiewicza 1a
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://adwokatmichalski.com/


Podobne Firmy

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. 50123 Wrocław, Oławska 27-29
produktyreklamowe.com.pl
ul. 55093 Brzezia Łąka, Główna 38
Brave Design Jacek Bartosik
ul. 55100 Trzebnica, Roosevelta 5