Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Albex

Dmuchane namioty | Albex


Szukasz skutecznego sposobu na promocję swojej marki? Firma Albex z Gdańska posiada w swojej ofercie coś, co zdecydowanie powinno Cię zainteresować. Mowa tutaj o balonach z nadrukiem, figurach pneumatycznych, flagach, upominkach oraz innych gadżetach reklamowych, których nie sposób nie zauważyć. Przedsiębiorstwo to zajmuje się nie tylko produkcją i dostarczaniem podobnych produktów, ale również oferuje profesjonalną obsługę imprez masowych – zarówno tych rozrywkowych, jak i biznesowych.

Oprócz balonów, które występują w różnych rozmiarach i kształtach, na uwagę zasługują również dmuchane namioty. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych budynków, a przede wszystkim można je w prosty sposób transportować z jednego miejsca na drugie. Dzięki nim każde wydarzenie odbywające się na świeżym powietrzu przebiega w komfortowych warunkach – nawet podczas deszczu. Dzięki dmuchanym namiotom organizatorzy imprezy nie muszą obawiać się niekorzystnej pogody.

Produkty, które oferuje ta firma, są robione na zamówienie i stanowią ważny element promocji każdej marki czy produktu. Podczas imprez masowych zapewniają schronienie, a na targach skutecznie oddzielają przestrzeń firmy od innych stanowisk. Dzięki solidnemu wykonaniu produkty te zapewniają bezpieczeństwo i dobrze prezentują daną markę.

Oprócz balonów lateksowych, gadżetów reklamowych, figur pneumatycznych w różnych kształtach i flag, w ofercie firmy znajduje się także odzież reklamowa. Przedsiębiorcy mogą wybierać spośród wielu modeli i wersji kolorystycznych ubrań z trwałym nadrukiem. Ponadto, jak już wcześniej zostało wspomniane, firma, o której tutaj mowa, oprócz produkcji różnego rodzaju gadżetów zajmuje się także organizacją i obsługą imprez masowych. Dotychczasowo organizowała ona m.in. uroczyste otwarcie takich sklepów, jak Auchan czy Leroy Merlin. Wszystkie z takich wydarzeń są szczegółowo zaplanowane – wszystko po to, by zaprezentować daną markę lub produkt od najlepszej strony i przekonać do niej potencjalnych klientów. Firma z bogatym doświadczeniem zawsze wie, jak doradzić klientowi, by jednocześnie spełnić jego wymagania i sprawić, by efekt przerósł jego oczekiwania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://albex.pl/
Dodano: 2019-06-22
Telefon: +48 (58) 300 07 44
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Grodzka 20
Kod pocztowy: 80-841

Źródła:
https://albex.pl/namioty-pneumatyczne-reklamowe/


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Centrum Stomatologiczne Curodental
ul. 80819 Gdańsk, Okopowa 7
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. 81366 Gdynia, Armii Krajowej 44