Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Agencja Reklamowa BrandTailors

Promowania Instagram firma - Agencja Reklamowa BrandTailors


Nie da się ukryć, że Instagram jest obecnie jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Przekłada się to na ogromne zainteresowanie biznesowym wykorzystaniem tej platformy do promowania marki przede wszystkim za pomocą treści wizualnych, opatrzonych odpowiednimi słowami oraz interakcjami z użytkownikami. Instagram doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważnym stał się narzędziem, dlatego aplikacja rozwija się właśnie pod kątem wykorzystania przez firmy. Dowodem są chociażby dostępne do wglądu statystyki postów.

Samodzielne prowadzenie firmowego profilu przez jednego z pracowników jest oczywiście możliwe i często praktykowane. Nie trzeba polegać wyłącznie na zewnętrznych agencjach, jednak warto wiedzieć, że dzięki automatyzacji lub podzieleniu się obowiązkami zyskuje się bardzo wiele czasu. Zresztą algorytmy ograniczają ryzyko ludzkiego błędu, który zdarza się każdemu.

Do promowania Instagrama firmy warto użyć usługi systemowej wypromujemy.com oferowanej przez agencję reklamową z siedzibą w Gdańsku. Dlaczego? Ponieważ to szansa zdobycia praktycznie bez żadnego wysiłku od 500 do 2000 nowych obserwujących w ciągu miesiąca, a to przecież niebagatelna liczba nowych, potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych.

Wystarczy wybrać pakiet, złożyć zamówienie, wypełnić brief i odebrać potwierdzenie rozpoczęcia kampanii. Rozbudowany, nowoczesny system potrafi bardzo wiele. Imituje naturalną aktywność użytkownika, będąc online maksymalnie 18 godzin (pozostałe 6 godzin doby jest przecież czasem snu...). Co dalej? Automatycznie obserwuje profile lub cofa obserwacje, gdy nie zauważa mechanizmu follow-back. Lubi wpisy z użyciem konkretnych hasztagów. Filtruje użytkowników, wycisza ich, wie, jak wysłać wiadomości powitalne. Wreszcie: uczy się na podstawie własnej skuteczności, które rozwiązania i etapy kampanii przynoszą najlepsze efekty.

Dzięki zautomatyzowaniu obsługi wybranych obszarów aktywności firmowego profilu można poświęcić czas na inne działania promocyjne, a także jeszcze lepsze treści i materiały reklamowe. Liczba obserwujących systematycznie rośnie i jest to powód do zadowolenia, ale i mobilizacji do dalszych starań o nowych klientów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wypromujemy.com/
Dodano: 2019-06-24
Telefon: 731 647 648
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Rzeczypospolitej 4
Kod pocztowy: 80-369

Źródła:
https://blog.wypromujemy.com/dlaczego-warto-promowac-profil-firmowy-na-instagramie/


Podobne Firmy

Albex
ul. 80841 Gdańsk, Grodzka 20
Centrum Stomatologiczne Curodental
ul. 80819 Gdańsk, Okopowa 7
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. 81366 Gdynia, Armii Krajowej 44