Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

ENDOARTEX

Gastroskop Pentax | https://endoskopy-serwis.pl/


Gastroskopia nie należy do najprzyjemniejszych badań dla pacjenta. To metoda badania początkowego odcinka przewodu pokarmowego,  dzięki której można sprawdzić stan przełyku, żołądka oraz dwunastnicy. Badanie to wykonuje się urządzeniem zwanym gastroskopem, który wprowadza się do przełyku przewodu. Rejestruje on i i przekazuje obraz z wnętrza ciała.

Tego typu specjalistyczna aparatura medyczna wymaga regularnego serwisowania. Jako iż jest to urządzenie ingerujące w ciało pacjenta, nie może być mowy o jakimkolwiek błędzie czy usterce. Placówki medyczne korzystają z ofert różnych firm, które fachowo wykonują przegląd, serwis oraz naprawę tego typu urządzeń. Warto decydować się na usługi firm, które od wielu lat istnieją w branży i znają się na rzeczy. 25-letnim doświadczeniem w tym zakresie może poszczycić się firma endoskopy-serwis.pl. 

Przedsiębiorstwo oferuje naprawę oraz sprzedaż urządzeń medycznych, które sprowadzane są od profesjonalistów z  branży. Należą do nich firmy Olympus, Fujinon (kolonoskop, bronchoskop), a w przypadku gastroskopu - Pentax.Sprzęt ten posiada 12-miesięczną gwarancję. Oferowane usługi są konkurencyjne cenowo, a także "szyte na miarę" potrzeb danego kontrahenta.  Klienci cenią sobie współpracę również dlatego, że oferuje im się liczne rabaty i darmowe przeglądy.

Idąc do lekarza oczekuje się fachowej pomocy i profesjonalnego sprzętu. Karygodna jest sytuacja, gdy wizyta pacjenta zostaje odwołana z powodu wadliwego sprzętu. Należy pamiętać, że każda większa awaria to dodatkowy wydatek. W przypadku urządzeń medycznych również sprawdza się przysłowie, że "lepiej zapobiegać niż leczyć". Ponadto każda placówka medyczna powinna mieć osobę odpowiedzialną za regularną kontrolę używanego sprzętu. W końcu od niego w dużej mierze zależy zdrowie, a nawet życie pacjentów.

Niezawodność sprzętu świadczy o profesjonalizmie danej placówki medycznej. Profesjonalna obsługa i lekarze nie wystarczą, gdy problemy z urządzeniami medycznymi są codziennością są na porządku. Dlatego też warto zainwestować w fachową firmę, która pomoże uniknąć zbędnych nerwów u lekarzy i pacjentów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://endoskopy-serwis.pl/
Dodano: 2019-07-09
Telefon: 500 505 506
Miejscowość: Warszawa
Adres: Plac Czerwca 1976 r. 2
Kod pocztowy: 02-495

Źródła:
https://endoskopy-serwis.pl/endoskopy-sprzedaz.php


Podobne Firmy

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a
FRESH-KLIMA
ul. 01-197 Warszawa, Karolkowa 63