Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O. • Domy pasywne Wrocław


Technologia szkieletowa drewnianych domów pod klucz jest znana i praktykowana w wielu krajach na całym świecie. Są to domy pasywne, które przede wszystkim muszą być ekologiczne i energooszczędne. To domy ciepłe o niskich kosztach utrzymania. Energooszczędne domy drewniane w konstrukcji szkieletowej są domami o różnych powierzchniach i zróżnicowanej ilości sypialni oraz innych pomieszczeń. Trzeba wiedzieć, że nie tylko cena nieruchomości decyduje o jej atrakcyjności. Największą zaletą domów drewnianych, oprócz wysokiej jakości, jest przede wszystkim niska cena i szybkość budowy. Mieszkańcom Dolnego Śląska drewniane domy pasywne oferuje wrocławska firma PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE. Są to domy:

  • całoroczne
  • trwałe
  • bardzo zdrowe
  • odporne na zmienne warunki atmosferyczne
  • zapewniające ciepło zimą, a latem przyjazny mikroklimat.

Drewniane domy energooszczędne dają ogromne możliwości w zakresie stosowania rozmaitych technologii. Firma oferuje gotowe projekty domów z realizacją pod klucz. Można też przedstawić swój autorski projekt, a projektanci firmy przystosują go bądź zmodyfikują według oczekiwań klienta. Domy takie doskonale nadają się do rozbudowy i modernizacji. Mogą to być domy zarówno mieszkalne, jak i usługowe. Obiekty takie świetnie sprawdzają się w polskich warunkach klimatycznych. Do ich budowy wykorzystuje się, m.in. deski, tynki strukturalne czy też cegłę klinkierową. Oferta firmy to:

  • sama konstrukcja
  • stan surowy zamknięty
  • stan deweloperski
  • dom pod klucz.

To klient decyduje, jaka forma domu go interesuje. Polecane domy drewniane gwarantują wysoki komfort mieszkania i użytkowania. Rekomendowana firma zapewnia kompleksowe usługi nie tylko w zakresie wykonania projektu i kompleksowego wykonawstwa, ale gwarantuje też zastępstwo inwestorskie. Wyspecjalizowani pracownicy wrocławskiej firmy służą fachową radą i pomocą na każdym etapie realizacji domu.

Czas realizacji takiego projektu jest bardzo krótki i wynosi średnio od około dwóch do około czterech miesięcy. Wynika stąd, że praktycznie zaczynając stawianie domy w maju, już jesienią można się wprowadzać do swojego wymarzonego domu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://proekoart.biz/
Dodano: 2019-07-09
Telefon: 601 266 329
Miejscowość: Wrocław
Adres: Oławska 27-29
Kod pocztowy: 50-123

Źródła:
https://proekoart.biz/


Podobne Firmy

produktyreklamowe.com.pl
ul. 55093 Brzezia Łąka, Główna 38
Brave Design Jacek Bartosik
ul. 55100 Trzebnica, Roosevelta 5
LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1