Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Reklamy świetlne Olsztyn - http://sgb.com.pl/


Choć do promowania i utrwalania marek w świadomości obecnych i potencjalnych klientów używa się całej palety narzędzi, pewne rozwiązania są uniwersalne, stałe, sprawdzone. W dzisiejszych czasach bardzo ważną rolę odgrywają bodźce wizualne, w tym światło, które z jednej strony przykuwa uwagę, a z drugiej uatrakcyjnia różne reklamowe formaty.

W kampaniach outdoorowych stosuje się takie rozwiązania jak billboardy, szyldy, pylony, potykacze czy stojaki. Jedne informują i wskazują drogę, drugie przedstawiają konkretną ofertę, jeszcze inne mają po prostu ozdabiać wybraną przestrzeń i są jednym z wielu elementów strategii promocyjnej.

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że klienci agencji wykonujących reklamę zewnętrzną mogą wybierać dowolne kształty, formaty, wymiary. Konstrukcje są bezpieczne, oszczędne i trwałe. Same reklamy nie pochłaniają zbyt dużo energii, a przy odpowiedniej lokalizacji przekładają się na spore zyski promowanej firmy.

Reklamy świetlne w Olsztynie wykonuje agencja sgb.com.pl, która od 1998 roku specjalizuje się w zakresie poligrafii. Zajmuje się także nowoczesnymi formami reklamowymi, jak chociażby foliami do oklejania samochodów. Przedsiębiorstwo wciąż się rozwija, inwestuje w sprzęt oraz zasoby – wszystko po to, żeby nie tyle nadganiać branżowe trendy, co wyznaczać je na rynku lokalnym i kojarzyć się jako zaufany partner do podejmowania kompleksowych działań promocyjnych.

Reklama świetlna powinna być estetycznie i trwale wykonana, ale przede wszystkim pasować do spójnej i przemyślanej wizji budowania marki. Specjaliści tworzący wspomnianą agencję wspierają klientów na każdym etapie – od wyjaśniania pierwszych wątpliwości i odpowiadania na pytania, przez współpracę przy projekcie w duchu zaufania i profesjonalizmu, po wdrożenie kampanii w życie.

Olsztyn, jako miasto wojewódzkie, w szczególny sposób wymaga profesjonalnego, kompleksowego i nowoczesnego podejścia do działań reklamowych. Outdoor i podświetlanie nośników sprawiają, że logo, slogan czy oferta skuteczniej rzucają się w oczy przechodniom.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sgb.com.pl/
Dodano: 2019-07-16
Telefon: +48 89 533 82 35
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Janowicza 30C
Kod pocztowy: 10-693

Źródła:
https://sgb.com.pl/reklamy-podswietlane-zewnetrzne-wielkoformatowe


Podobne Firmy

ACLARI DIAMONDS
ul. 10550 Olsztyn, Adama Mickiewicza 9