Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Smile Studio Stomatologia

Implant zęba cena Poznań


Myśląc o wypełnieniu luki po usuniętym zębie, warto zainwestować w bezpieczne i trwałe rozwiązanie, które posłuży przez lata. Najlepiej wiedzieć, jakie będą kolejne kroki, jeszcze przed ekstrakcją zęba. Stomatolog może zaproponować most, protezę ruchomą i implant.

Most i proteza - rozwiązania tymczasowe i niepewne

Stałą protezą, czyli mostem uzupełnia się ubytek jednego lub kilku zębów. Daleko mu jednak do wrażenia naturalności i po kilku latach niezbędna jest wymiana.

Uzupełnienie w postaci protezy ruchomej wszystkich lub większości zębów może okazać się nietrafionym pomysłem. Zmienia się sposób mówienia, nieprzyzwyczajona osoba męczy się, dziąsła i błony śluzowe nie są przystosowane, zmienia się wygląd twarzy, czasami trudno poznać osobę, która założyła protezę. Zaleca się, aby protezy tego typu wymieniać co około 5 lat. Samo zakładanie i dopasowywanie tego substytutu prawdziwych zębów wymaga kilku wizyt u stomatologa. 

Implant - tytanowa perfekcja 

Najpraktyczniejszym wyjściem jest implant zęba. Cena w renomowanym gabinecie w Poznaniu wynosi około 2500 zł. To rozwiązanie nowoczesne, trwałe i funkcjonalne. Tytanowy wkręt wędruje w miejsce, gdzie kiedyś znajdował się naturalny ząb, a następnie na nim dentysta rekonstruuje ubytek. Świadomość, że śrubkę umieszcza się w kości szczęki, może początkowo przerażać. Warto jednak przemóc ewentualne uprzedzenia i poważnie rozważyć wstawienie implantu, jeśli tylko finanse na to pozwalają. Zabieg jest bowiem bezbolesny i odbywa się w znieczuleniu miejscowym. 

Zabiegowi można poddać się w klinice stomatologicznej Smile Studio. Najlepiej zrobić to od razu po ekstrakcji lub najpóźniej 4 miesiące po niej. Pozwoli to skrócić do maksimum czas leczenia i uchroni przed nadmiernym zanikiem kości, która w sposób naturalny zanika po utracie zęba. To z kolei utrudnia działania stomatologa. Oferowane w klinice implanty są produkowane przez firmę, która działa w branży od 30 lat. Badania mówią aż o 97% skuteczności i satysfakcji pacjentów z wszczepionego implantu. 

 

 

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.smilestudio.pl/
Dodano: 2019-12-30
Telefon: 667 490 940
Miejscowość: Poznań
Adres: Wergiliusza 27
Kod pocztowy: 60-461

Źródła:
https://www.smilestudio.pl/oferta-poznan/implanty-zebowe-cena/


Podobne Firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe
ul. 61131 Poznań, Baraniaka 88E
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. 64130 Rydzyna, Poniatowskiego 21
ULISSES Sp. z o.o.
ul. 62800 Kalisz, Górnośląska 69A