Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Centrum Stomatologiczne Curodental

Implanty zębów Gdańsk


W dzisiejszych czasach osoby, które straciły zęby stałe mają do dyspozycji skuteczne sposoby leczenia. Współczesna implantologia jest dziedzina stomatologii, która rozwija się bardzo dynamicznie, oferując pacjentom niezawodne prace wykonane z solidnych materiałów.

Osoby, którym potrzebne są profesjonalne implanty zębów w Gdańsku, mogą sprawdzić ofertę gabinetu stomatologicznego Curodental. Ta nowoczesna placówka dentystyczna dysponuje kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, którzy zapewniają najwyższą jakość usług wszystkim pacjentom. Odbudowa utraconych elementów uzębienia z pomocą nowoczesnych implantów to najlepszy sposób na zapewnienie sobie pięknego i zdrowego uśmiechu bez ubytków. W przeciwieństwie do tradycyjnych protez ruchomych takie prace gwarantują wysoki komfort użytkowania i działają niezawodnie do końca życia pacjenta. 

Leczenie implantologiczne w tej gdańskiej klinice zawsze rozpoczyna się od wizyty kontrolnej. W jej trakcie lekarz sprawdza stan uzębienia, dzięki czemu może zaproponować pacjentowi najlepsze rozwiązanie. W czasie pierwszego spotkania zostanie też określony szczegółowy cennik uwzględniający koszt wykorzystanych materiałów oraz samego leczenia. Wszczepienie prac zawsze odbywa się pod znieczuleniem miejscowym, dlatego nie trzeba obawiać się bólu w trakcie wizyty. 

Każdy implant wykorzystywany w klinice składa się z kilku elementów. Jedyną widoczną częścią jest korona protetyczna, która z wyglądu przypomina prawdziwy ząb. Jest ona osadzona na specjalnej śrubie połączonej z łącznikiem, który gwarantuje stabilność całej konstrukcji. Ostatnim elementem jest tytanowa śruba, którą wkręca się na stałe do kości żuchwy lub szczęki. Tytan jest materiałem doskonale adaptującym się do środowiska jamy ustnej, dlatego jest obecnie najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym w implantologii. Sztuczny ząb wykonany w klinice doskonale imituje naturalne uzębienie i nie da się go odróżnić od prawdziwych zębów. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty gdańskiego gabinetu, wystarczy odwiedzić jego oficjalną stronę internetową. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://curodental.com
Dodano: 2020-07-07
Telefon: 58 301 21 61
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Okopowa 7
Kod pocztowy: 80-819

Źródła:
https://curodental.com/implanty-gdask/


Podobne Firmy

Albex
ul. 80841 Gdańsk, Grodzka 20
Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. 81366 Gdynia, Armii Krajowej 44