Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Avalis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Biuro księgowe warszawa ursynów


Już od 1996 roku działa na terenie Warszawy firma ze strony avalis.pl, która oferuje różne usługi dotyczące między innymi prowadzenia działu kadr, księgowości i płac w firmach jednoosobowych, w spółkach i w dużych zakładach. Mimo że główna siedziba firmy znajduje się na Mokotowie, to mogą z jej usług korzystać także przedsiębiorcy z innych dzielnic Warszawy, na przykład z Ursynowa. Biuro księgowe działa, wykorzystując nowoczesne technologie, w tym także Internetową Wymianę Dokumentów. Dzięki temu klient nie ma potrzeby przyjeżdżać do biura, gdyż wszystko może kontrolować online.

Firma ta zajmuje się przede wszystkim:

  • prowadzeniem ksiąg handlowych,
  • prowadzeniem Księgi Przychodów i Rozchodów,
  • prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego,
  • obsługą kadrową,
  • doradztwem prawnym i księgowym.

Współpracę z nim można rozpocząć już na początku działalności, ponieważ pomoże także zarejestrować nową firmę. Na życzenie klienta wypełni wszystkie dokumenty i wyśle je do właściwych organów, a także podpowie przedsiębiorcy, jaki sposób opodatkowania będzie dla niego najkorzystniejszy.

Jest to firma ceniona przede wszystkim za profesjonalizm, wysoką jakość usług, a także doświadczoną kadrę. Wielu przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają swoją działalność, musi zaangażować się w sprawy firmy i nie ma czasu, aby zarządzać jeszcze księgami rachunkowymi. Zlecając obsługę księgowości, mogą zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, czują się bezpiecznie i mają pewność, że wszystkie sprawy związane z księgowością i podatkami prowadzone są zgodnie z literą prawa.

Pracownicy biura cały czas śledzą zmiany w prawie podatkowym i rachunkowym i współpracują także ze specjalistami z dziedziny prawa i biegłymi rewidentami, aby mieć pewność, że wszystko, co robią, jest poprawne. Mogą też reprezentować klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Dokumenty klientów są bezpieczne, gdyż biuro chronione jest przez profesjonalną agencję, a elektroniczne dokumenty w plikach są szyfrowane. Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej, a pracownicy mają licencje wydane przez Ministra Finansów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://avalis.pl/
Dodano: 2020-10-08
Telefon: 48603393736
Miejscowość: Warszawa
Adres: Puławska 182
Kod pocztowy: 02-670

Źródła:
http://avalis.pl/biuro-ksiegowe-warszawa-ursynow/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a