Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PITERSON Sp. z o.o.

Administracja nieruchomościami warszawa


Każda nieruchomość musi być stosownie zarządzana. Pojawia się konieczność prowadzenia dokumentacji i doglądanie licznych kwestii formalnych. Nie trzeba robić wszystkiego na własną rękę. Warto wziąć pod uwagę podjęcie współpracy z profesjonalną firmą, która na co dzień zajmuje się właśnie administracją nieruchomościami w Warszawie. Jej strona internetowa to piterson.pl. Można znaleźć na niej wiele praktycznych informacji.

W przypadku zdecydowania się na przekazanie pieczy nad nieruchomością , każdy klient może liczyć na pomoc i doradztwo na najwyższym poziomie. Pilnowane są sprawy związane z księgowością. Opieka sprawowana jest także nad terenami zielonymi wokół budynków. Specjaliści są w stanie udzielić cennych porad dotyczących ekonomicznego wykorzystania energii cieplnej i elektrycznej. 

Rodzaj działań zawsze uzależniony jest od konkretnego przypadku. Znaczenie ma typ nieruchomości oraz jej wykorzystanie (czy jest to budynek mieszkalny, czy też komercyjny). Firma proponuje zatrudnienie managera, który jest w stanie wszystko dopasować tak, by funkcjonowało perfekcyjnie.

Nieustannie podkreśla się, iż nieoceniony jest stały kontakt z najemcami bądź mieszkańcami. To oni posiadają największą wiedzę na temat tego, co aktualnie dzieje się we wspólnocie. Dla sprawnego porozumiewania się z zarządcami stworzono specjalną platformę, za której pośrednictwem petenci mogą kontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za dany budynek. Maj możliwość przesyłania skarg, pytań, a także zgłaszania różnych usterek.

Przy okazji przeglądania witryny usługodawcy, warto zauważyć, iż dostępna jest tam strefa klienta. Aby móc z niej skorzystać i być na bieżąco ze sprawami swojej nieruchomości, należy zadbać o uzyskanie loginu i hasła (pomocą w tych kwestiach służą pracownicy firmy). Godne uwagi są również referencje, dające zainteresowanym obraz tego, jak pracują fachowcy zatrudnieni w tej firmie. Opinie innych klientów są zawsze najbardziej cenione i wiarygodne dla tych, którzy jeszcze się wahają.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://piterson.pl/
Dodano: 2020-10-20
Telefon: +48 (22) 401 33 03
Miejscowość: Warszawa
Adres: Filtrowa 68
Kod pocztowy: 02-057

Źródła:
https://piterson.pl/


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a