Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

Fiołek afrykański sklep - https://storczykarnia.com


W sklepie internetowym dostępnym pod adresem storczykarnia.com znaleźć można przede wszystkim, jak wskazuje jego nazwa, szeroką gamę produktów do storczyków. Są to między innymi różne rodzaje podłoża, nawozy, doniczki transparentne, estetyczne osłonki czy podpórki i klipsy. Podmiot ten jednak pomyślał też o hodowcach innych roślin, szczególnie fiołków afrykańskich, toteż w jego ofercie znaleźć można również wiele produktów specjalnie dla tych wdzięcznych kwiatków.

Rośliny te są dość łatwe w hodowli (i między innymi z tego względu cieszą się bardzo dużą popularnością), ale jednak, jak wszystkie, mają pewne wymagania - minimum, które trzeba spełnić, by zapewnić im zdrowy wzrost oraz bujne, długotrwałe kwitnienie. Najlepiej jest stawiać na produkty dedykowane specjalnie tym roślinom, gdyż pozwalają one na pełne zaspokojenie potrzeb, jakie ma fiołek afrykański. Sklep proponuje więc między innymi specjalne podłoże, a także nawozy, które zawierają w swym składzie wszelkie substancje, jakie potrzebne są tym roślinom. Co ważne, mają one przystępne ceny, więc na ich zakup mogą pozwolić sobie nawet osoby, które nie są gotowe przeznaczać na rośliny dużego budżetu.

Silnie stężony nawóz wystarczy podawać w równych odstępach czasu, nie przesadzając z jego ilością, by mieć pewność, że roślinka otrzymuje składniki pokarmowe w optymalnych ilościach. Tak pielęgnowane kwiaty odwdzięczą się silnym wzrostem oraz często powtarzanym kwitnieniem, które jest celem każdego hodowcy.

Marka jednak nie tylko oferuje konkretne produkty, odznaczające się wysoką jakością. Na swej stronie przedstawia też porady, cenne zwłaszcza dla początkujących hodowców roślin. Znaleźć można między innymi artykuł na temat przesadzania. Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż roślina rosnąca w wyjałowionej czy skażonej glebie nie będzie zdrowa, zaś nieodpowiednie działania mogą na przykład uszkodzić system korzeniowy. Cenne porady pozwolą uzyskać wspaniałe efekty w zakresie uprawy tych pięknych kwiatków, przy niewielkim wysiłku.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://storczykarnia.com
Dodano: 2020-12-13
Telefon: 607056557
Miejscowość: Kraków
Adres: Białe Wzgórze 4
Kod pocztowy: 30-203

Źródła:
https://storczykarnia.com/nawozy/1216-nawoz-plynny-do-fiolkow-afrykanskich-300ml-growth-technology-5025644914525.html


Podobne Firmy

Nieruchomości Bułgaria
ul. 30504 Kraków, Kalwaryjska 90
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C
TRI-COLOR sp. z o.o.
ul. 32095 Narama, Jodłowa 50