Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Healthrepair

https://www.healthrepair.pl/ | Diety odchudzające bez efektu jojo


Restrykcyjne diety, szeroko reklamowane w kolorowych pismach dla kobiet, mają tę zaletę, że pozwalają szybko zrzucić większą ilość kilogramów. Wiele osób więc stosuje je, nawet gdy są szczególnie uciążliwe, myśląc, że kiedy pomęczą się niedługi czas, uda im się osiągnąć wymarzoną sylwetkę, potem zaś będą znów mogły odżywiać się w swój zwykły sposób. Nic bardziej mylnego! Restrykcyjne diety zwykle skutkują pojawieniem się efektu jojo, czyli odzyskaniem kilogramów sprzed odchudzania, czasem nawet w większej ilości. Jest to spowodowane nie tylko tym, że wygłodzone osoby rzucają się na jedzenie, chcąc zrekompensować sobie okres diety. Duża w tym rola także samego organizmu, który broni się, magazynując tkankę tłuszczową na wypadek kolejnych okresów głodu. Widać zatem, że nie tędy droga. Diety odchudzające bez efektu jojo oczywiście istnieją, ale muszą być racjonalne, a, co więcej, stanowić zmianę nawyków żywieniowych na stałe, a nie tylko na jakiś czas.

Oczywiście większości osób wyda się to niemożliwe do zastosowania, jednak wystarczy uświadomić sobie, że nie chodzi tu o modne diety z kolorowych pism, które faktycznie na dłuższą metę byłyby i uciążliwe, i bardzo szkodliwe dla organizmu. Niezbędna jest dieta indywidualnie dopasowana do każdego człowieka, jasne jest bowiem, że zupełnie innego żywienia potrzebuje na przykład ciężko pracujący fizycznie mężczyzna w sile wieku, a innego - ucząca się nastolatka. Z tego powodu warto odwiedzić poradnię zdrowego żywienia Healthrepair, pracujący w której dietetyk ułoży każdemu taką dietę, która pozwoli mu:

  • schudnąć i utrzymać szczupłą sylwetkę,
  • cieszyć się dobrym samopoczuciem i energią, bez uczucia głodu, niepohamowanej ochoty na niezdrowe jedzenie czy osłabienia i wycieńczenia,
  • zachować zdrowie i piękny wygląd,
  • wytrwać na niej.

To ostatnie jest bardzo ważne, gdyż tak naprawdę dieta odchudzająca, po której ma nie pojawić się efekt jojo, musi być stałą zmianą swych nawyków żywieniowych. Oczywiście nie oznacza to, że trzeba będzie już zawsze być pod kontrolą dietetyka - szybko można nauczyć się odpowiedniego odżywiania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.healthrepair.pl/
Dodano: 2020-11-21
Telefon: 507696929
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Adres: Matejki 45A
Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://www.healthrepair.pl/diety-odchudzajace-bez-efektu-jojo/


Podobne Firmy

Dźwigi Maciejewski
ul. 66225 Szczaniec, Myszęcin 79
Miczyn Design
ul. 67100 Nowa Sól, Piłsudskiego 40
Francepol Sp. z o.o.
ul. 66002 Stary Kisielin, Zatorze 9