Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Zdrowieshop.pl

Termometry elektroniczne bezdotykowe na podczerwień • https://zdrowieshop.pl


Termometry bezdotykowe coraz częściej zastępują modele zawierające rtęć, które od pewnego czasu są wycofane z produkcji. Sprawdzają się one zwłaszcza wśród dzieci, ponieważ wykonują błyskawiczne pomiary, co nie powoduje u nich zniecierpliwienia. Termometry elektroniczne bezdotykowe na podczerwień, nazywane też laserowymi, mierzą temperaturę w ciągu zaledwie kilku sekund. Sprzęt ten jest bezpieczny w użytkowaniu, solidny i nowoczesny, a część z nich daje możliwość zapisywania ostatnio przeprowadzonych pomiarów oraz kalibrowania względem temperatury otoczenia.

Posiadacze takich sprzętów nie martwią się o ich przypadkowe zbicie, które byłoby problematyczne w przypadku rtęciowych odpowiedników. Brak bezpośredniego kontaktu ze skórą ułatwia utrzymanie ich w nienagannej czystości, dlatego są wykorzystywane w placówkach medycznych, takich jak szpitale. Osoby zainteresowane takimi produktami, mogą zamówić je na stronie zdrowieshop.pl. Należy ona do cenionej firmy, sprowadzającej artykuły renomowanych marek, które odznaczają się znakomitą jakością i prostotą obsługi.

Każdy termometr dostępny w jej katalogu produktowym jest solidny i rzadko się niszczy. Urządzenia te są wielofunkcyjne, ponieważ pozwalają kontrolować temperaturę mleka, posiłku lub wody przygotowanej do kąpieli. Klienci chwalą sobie też elektroniczny zapis ostatnich pomiarów, dzięki czemu nie muszą zapisywać wyników na kartkach. Artykuły te posiadają duże podświetlane wyświetlacze LCD i mierzą temperaturę w ciągu zaledwie dwóch sekund. Są zasilane bateriami AAA i ważą 0,116 kilograma.

Termometry tej firmy cechują się prostotą obsługi i mają intuicyjne oprogramowanie. Dają możliwość trójkolorowej identyfikacji temperatury, a na dodatek automatycznie się wyłączają, gdy przez dłuższy czas są nieużywane. Dzięki nim nie jest konieczne douszne lub doodbytnicze mierzenie temperatury oraz kilkuminutowe trzymanie ich pod pachą, które sprawiałoby problemy wśród małych dzieci. To energooszczędne urządzenia tworzone ze sprawdzonych materiałów, które trudno uszkodzić.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zdrowieshop.pl
Dodano: 2020-11-18
Telefon: 516750693
Miejscowość: Radzymin
Adres: Wadery 16
Kod pocztowy: 05-250

Źródła:
https://zdrowieshop.pl/termometr-elektroniczny-bezdotykowy-na-podczerwien


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a