Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

https://www.oliwiadrobnicka.pl/ - Architekt Tarnowskie Góry


Poszukując profesjonalnego projektanta wnętrz, warto zajrzeć na stronę oliwiadrobnicka.pl, gdzie można znaleźć dotychczasowe projekty wykonane przez prowadzącą tę stronę osobę. Jest to pani architekt współpracująca z klientami z Tarnowskich Gór, Gliwic i innych miast śląskich, realizująca śmiałe zamierzenia fascynujące ponadczasowymi rozwiązaniami, które jednocześnie są funkcjonalne i eleganckie.

Jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która zawsze stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zanim przystąpi do tworzenia projektu, przeprowadza z właścicielami lokalu długą rozmowę, starając się poznać ich oczekiwania, gusty, charakter, a także styl życia, ponieważ na tym wszystkim dopiero oprze szkic projektu. Inne będzie wnętrze dla osób, które uwielbiają przyjmować gości, inne natomiast dla domatorów, którzy lubią spokój, ciszę i harmonię. Dlatego do każdego zlecenia i do każdego klienta podchodzi indywidualnie, aby sprostać wszystkim jego oczekiwaniom.

Wsłuchuje się także w marzenia i pomysły klientów i podpowiada wiele interesujących rozwiązań, proponując także niezdecydowanym dobór kolorów, a przede wszystkim oświetlenia, które uważa za jeden z najważniejszych aspektów w aranżacji pomieszczeń. Doskonale czuje się zarówno w stylu neoklasycystycznym, nowojorskim, minimalistycznym, jak i współczesnym. Potrafi dobrać każdy szczegół tak, aby idealnie pasował do pozostałych, tworząc harmonijne, spokojne wnętrze. Wszystkie te elementy, ich faktury, kształty i rodzaj materiałów, tworzą specyficzny klimat. 

Jest to specjalistka, która dokłada wszelkich starań, aby każde pomieszczenie urządzone było ze smakiem, a jednocześnie gwarantowały domownikom wysoki komfort użytkowania. Wszystkie projekty wykonywane przez tę osobę znajdują odzwierciedlenie w najnowszych trendach wnętrzarskich, które śledzi na bieżąco, dlatego doskonale orientuje się nie tylko w nowościach w wystroju, ale także tych stanowiących o funkcjonalności wnętrza. Stara się też stworzyć w pomieszczeniach taką atmosferę, w której członkowie rodziny będą się czuć najlepiej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.oliwiadrobnicka.pl/
Dodano: 2020-11-28
Telefon: 505 076 484
Miejscowość: Katowice
Adres: Pułaskiego 17
Kod pocztowy: 40-276

Źródła:
https://www.oliwiadrobnicka.pl/


Podobne Firmy

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. 43300 Bielsko-Biała, Emilii Plater 18a
Doma Pak
ul. 41400 Mysłowice , Bratków 40
Vital Gabinet Masażu
ul. 41208 Sosnowiec, Kalinowa 171