Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Kuczma.pl - Projekt & Reklama

Kuczma.pl - Projekt & Reklama • Reklama z folii


Reklama nanoszona na folie to rozwiązanie znajdujące zastosowanie w wielu sytuacjach. Profesjonalne firmy, takie jak Kuczma, wykorzystują wysokojakościowe materiały, odznaczające się  estetyką i wyrazistymi kolorami. Przedsiębiorstwo to posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu chętnie podejmuje się najbardziej skomplikowanych zleceń i zapewnia terminową realizację każdego powierzonego zadania. Zalet związanych z umieszczaniem komunikatów reklamowych na folii jest całe mnóstwo. Przede wszystkim zainteresowani mogą wybierać spośród nieograniczonych wariantów kolorystycznych, co daje szansę wyróżnienia się na tle innych.

Tworzone grafiki cechują się trwałością, co oznacza, że nie blakną i wyglądają dobrze przez długi czas. Tego typu projekty przygotowywane są w dowolnych formatach. Niektórzy zamawiają nieduże naklejki promocyjne, a jeszcze inni interesują się wielkogabarytowymi afiszami, sprawdzającymi się podczas branżowych eventów. Reklama z folii może być przycinana do dowolnych rozmiarów i kształtów, co jest kolejną jej zaletą. Na popularności zyskują materiały samoprzylepne. Są nie tylko niedrogie, ale i łatwe w montażu, gdyż nie wymagają używania specjalnych narzędzi.

Przedsiębiorstwo posiada między innymi funkcjonalną folię One Way Vision, spotykaną w rozmaitych instytucjach, biurowcach oraz sklepach. Przepuszcza promienie słoneczne, a co za tym idzie – nie zaciemnia wnętrz. Reklamy tego typu są skuteczne i znacznie tańsze w porównaniu do promocji internetowych lub przeprowadzanych w mediach tradycyjnych, dlatego przypadną do gustu niewielkim firmom oraz takim, które dopiero wchodzą na rynek. Folie bywają pokrywane laminatem, zwiększającym ich trwałość i chroniącym przed blaknięciem kolorów na skutek promieniowania słonecznego.

Osoby chcące oklejać witryny, wybierają spośród wielu innych materiałów, takich jak folie:

  • bezklejowe,
  • monomeryczne,
  • ploterowe,
  • mrożone.

Firma jest w stanie tworzyć personalizowane projekty, wyróżniające się na tle konkurencji. Kontaktują się z nią przedstawiciele różnych branż, chcący promować działalność niewielkim kosztem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kuczma.pl/
Dodano: 2021-01-16
Telefon: 61 81 86 336
Miejscowość: Swarzędz (k. Poznań)
Adres: Fabryczna 12
Kod pocztowy: 62-020

Źródła:
https://www.kuczma.pl/witryny-i-szyby/


Podobne Firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe
ul. 61131 Poznań, Baraniaka 88E
Smile Studio Stomatologia
ul. 60461 Poznań, Wergiliusza 27
Ratajewski Domy Szkieletowe
ul. 64130 Rydzyna, Poniatowskiego 21