Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


GCG GROUPE Sp. z o.o.

GCG GROUPE Sp. z o.o. • Koperty kartonowe


Osoby prywatne, przedsiębiorstwa, instytucje państwowe codziennie wysyłają dużą ilość dokumentów, które należy odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu. Niezwykle ważne jest zastosowanie wysokiej jakości materiałów na koperty, dzięki czemu ma się pewność skutecznej ochrony przed przetarciem lub niekorzystnym działaniem promieni słonecznych na to, co wewnątrz. Na stronie internetowej firmy GCG GROUPE można znaleźć wiele cennych informacji dotyczących  kopert tekturowych i kartonowych. Przedstawione produkty zostały przygotowane nie tylko dla klientów komercyjnych, ale również indywidualnych.

Koperty kartonowe dostępne są w różnych rozmiarach. Zastosowano bardzo wytrzymałe zamknięcie, które nie pozwala osobie postronnej zajrzeć do środka. Zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby artykuły spełniały oczekiwania zamawiającego. Dlatego produkty są stale ulepszone. Tekturowe opakowania doskonale sprawdzają się do przesyłania większej ilości dokumentów, jak i zbindowanych materiałów oraz albumów lub książek. Ze względu na grubą tekturę można być pewnym skutecznego zabezpieczenia zawartości niezależnie od długości trasy, którą musi przebyć.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się koperty z samoprzylepnym zamknięciem i specjalną struną rozrywającą. Decydując się na współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów można być pewnym zakupu kopert w najróżniejszych rozmiarach. Jeśli zależy Państwu na personalizacji zamknięcia, wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta i zlecić wykonanie firmowego nadruku. Na stronie internetowej producenta znajdują się wszystkie papierowe koperty, ich ceny oraz ilość sztuk w opakowaniu. Firma cieszy się bardzo dużym zaufaniem zleceniodawców z całej Polski, dlatego stale ulepsza modele kopert kartonowych i poszerza asortyment o nowe produkty. W razie  pytań o dostępność artykułów można skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo z działem realizacji zamówień. Na stronie internetowej zaprezentowane są nie tylko koperty z tektury, ale również bąbelkowe, foliowe, bezpieczne, etykiety logistyczne, taśmy woskowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gcg-groupe.pl/
Dodano: 2021-01-19
Telefon: 94 318 06 98
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Stanów Zjednoczonych 32
Kod pocztowy: 03-947

Źródła:
https://gcg-groupe.pl/23-koperty-kartonowe-tekturowe


Podobne Firmy

ENDOARTEX
ul. 02495 Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2
Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
ul. 01919 Warszawa, Wólczyńska 133
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a